Pranešėjai

Dr. Jane Howard

Elgesio analitikė

Dr. Jane Howard yra sertifikuota Elgesio analitikė (įgijusi daktaro laipsnį BCBA-D) ir licenzijuota psichologė (Kalifornijos valstija). Psichologijos bakalauro studijas ji baigė Mount Holyoke koledže (Sáut Hãdlis, Masačiusetso valstija), o Vakarų Mičigano universitete (Kalamazù, Masačiusetso valstija) įgijo psichologijos magistro ir daktaro laipsnį. Ji taip pat baigė podoktorantūros studijas Psichikos tyrimų institute (MRT) (Palo Alto, Kalifornijos valstija).

Dr. Aistė Diržytė

Klinikinė psichologė

Prof. dr. Aistė Diržytė – klinikinė psichologė (nuo 1997 m.), socialinių mokslų daktarė psichologijos srityje (nuo 2001 m.), Psichologinės gerovės tyrimų laboratorijos vadovė Mykolo Romerio universitete (nuo 2015 m.), Vadybos ir psichologijos instituto (2008 m.) bei Gyvenimo kokybės studijų centro (2002 m.) įkūrėja, Melkio ekobendruomenės dalyvė (nuo 2012 m.).

Jura Tender

Klinikinė psichologė

Jura Tender yra klinikinė psichologė, turinti 40 metų patirtį tiek praktinėje, tiek mokslinėje veikloje. Ji dalyvavo daugelyje konferencijų kaip pranešėja ir seminarų vedėja. Per savo karjerą, ji buvo pasišventusi Elgesio psichologijai; yra viena iš Australijos elgesio modifikacijos asociacijos įkūrėja (ABMA – dabar Australijos Kognityvinė ir elgesio terapijos asociacija AACBT).

Paul W. Stephany

Elgesio analitikas

Paul W. Stephany yra licencijuotas Santuokos ir Šeimos terapeutas ir valdybos patvirtintas Elgesio analitikas. Jis turi daugiau nei dvidešimt metų darbo patirties dirbant su vaikais su autizmu ir vystymosi negalia ir su jų šeimomis.

Dr. Neil Martin

Elgesio analitikas

Daktaras N. Martinas dirba nuo 1990 m. kaip Elgesio analitikas ( klinicistas, akademikas, vadovas ir tyrėjas). 1998 metais gavo Daktaro laipsnį Reading universitete (Jungtinė Karalystė) ir 2002 metais tapo Valdybos patvirtintu Elgesio analitiku (BCBA). Jis buvo vienas iš pirmųjų ABA lektorių Jungtinėje Karalystėje. Dr. Martinas dirbo savarankiškai daugelį metų mokydamas BACB patvirtino kurso sekos, padėjo kitiems įsikurti visame pasaulyje, prižiūrėjo studentus ir konsultavo daugybę organizacijų bei tėvų tiek Jungtinėje Karalystėje, tiek visame pasaulyje.

Dr. Miki Kynen

Elgesio analitikas

Prof. Mickey Keenan yra žymus Šiaurės Airijos Álsterio universiteto (Ulster university) bendruomenės narys. Jis yra valdybos patvirtintas Elgsenos analitikas (Daktaras), Britų psichologų draugijos narys, Kembridžo elgsenos studijų centro patikėtinis. Jis išleido 4 knygas (viena jų – apie autizmą – buvo išversta į japonų ir vokiečių kalbas, šiuo metu verčiami į graikų kalbą) ir turi daugiau nei 60 recenzuotų publikacijų. Jis įkūrė pirmąją ne pelno siekiančią labdaros organizaciją Airijoje, tikslingai siekiančią atskleisti Taikomosios elgesio analizės (ABA) esmę.

Dr. Monika Suchowierska

Elgesio analitikė

Monika Suchowierska moklsų daktaro laipsnį gavo Vystymosi ir Vaiko psichologijos - Kanzaso universitete - Žmogaus vystymosi ir šeimos gyvenimo departamente 2003 metais. Studijuodama JAV, Monika susidomėjo ir buvo apmokyta taikomosios elgesio analizės (ABA), ypač elgesio taikymo principų dirbant su žmonėmis, turinčiais raidos sutrikimus. Grįžusi į Lenkiją, 2003 metais ji pradėjo skleisti žinią apie ABA Lenkijoje.