Dr. Miki Kynen

Miki-KynenProf. Mickey Keenan yra žymus Šiaurės Airijos Álsterio universiteto (Ulster university) bendruomenės narys. Jis yra valdybos patvirtintas Elgsenos analitikas (Daktaras), Britų psichologų draugijos narys, Kembridžo elgsenos studijų centro patikėtinis (www.behavior.org).

Jis išleido 4 knygas (viena jų – apie autizmą – buvo išversta į japonų ir vokiečių kalbas, šiuo metu verčiami į graikų kalbą) ir turi daugiau nei 60 recenzuotų publikacijų. Jis įkūrė pirmąją ne pelno siekiančią labdaros organizaciją Airijoje, tikslingai siekiančią atskleisti Taikomosios elgesio analizės (ARBA) esmę.

Už ABA propagavimo veiklą jis buvo daug kartų apdovanotas, kaip antai Britų psichologų draugijos premija už Lygių galimybių skatinimą (2002 m.), Asmeninių pasiekimų premija , skirta Niujorko valstijos elgesio analizės asociacijos (2005 m.), apdovanojimu už Visuomenei naudingą veiklą elgesio analizės srityje iš Tarptautinės elgesio analizės draugijos (2008), Michael‘io Hemmingway apdovanojimu, skirtu Elgesio analizės sertifikavimo tarybos (2014 m.), o šįmet Elgesio analizės pažangos draugija apdovanojo profesorių už Tarptautinę elgesio analizės sklaidą. Kartu su žmona profesore Karola Dillenburger jis išleido pirmąjį daugialypei terpei pritaikytą elgesio analizės vadovėlį Elgesio analizė: Pradžiamokslis.

Kviečiame dalvyauti konferencijoje ir praktiniuose seminaruose!